Description
| Jačina svetla | Max. 16W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K 4000K 6400K |
| Snaga | Motor 31W |
| Brzina | 6 |
| Broj obrtaja | 203-205rpm |
| Kontrola | Daljinska ili putem telefonske aplikacije |
| Napon | 220-265V |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Drvo |
| Dimenzije | v: 400mm š:1320mm |
| Stepen zaštite | IP20 |



