Description
| Snaga | Motor 32W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Brzina | 6 |
| Broj obrtaja | 150rpm |
| Kontrola | Daljinska i putem telefonske aplikacije |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Drvo |
| Dimenzije | v: 350mm, Ø 1520mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
31.000,00 din
Plafonski ventilator 152 WH bele boje savršen je spoj
funkcionalnosti i modernog dizajna. Izrađen je od drveta sa mogućnošću upravljanja uz pomoć aplikacije kao i daljinskog upravljača. Sa šest brzina i dva smera rotacije ventilatora čini ga idealnim za svakodnevnu upotrebu. Dimenzije ovog ventilatora su 1520x350mm.
Pogledajte kompletnu ponudu modernih ventilatora koji spajaju funkcionalnost, udobnost i savremen dizajn za svaki prostor – https://elektroplaneta.com/product-category/rasveta/ventilator/
| Snaga | Motor 32W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Brzina | 6 |
| Broj obrtaja | 150rpm |
| Kontrola | Daljinska i putem telefonske aplikacije |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Drvo |
| Dimenzije | v: 350mm, Ø 1520mm |
| Stepen zaštite | IP20 |