Description
| Snaga | Motor 30W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Brzina | 6 |
| Broj obrtaja | 113-169rpm |
| Kontrola | Daljinska |
| Boja | Bela |
| Materijal | ABS + Metal |
| Dimenzije | v: 370mm, Ø 1420mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
20.000,00 din
Plafonski ventilator 142 WH bele boje savršen je spoj funkcionalnosti i modernog dizajna. Izrađen je od plastike i metala sa mogućnošću upravljanja uz pomoć daljinskog upravljača. Sa šest brzina i dva smera rotacije ventilatora čini ga idealnim za svakodnevnu upotrebu. Dimenzije ovog ventilatora su Ø1420x370mm.
Pogledajte kompletnu ponudu modernih ventilatora koji spajaju funkcionalnost, udobnost i savremen dizajn za svaki prostor – https://elektroplaneta.com/product-category/rasveta/ventilator/
| Snaga | Motor 30W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Brzina | 6 |
| Broj obrtaja | 113-169rpm |
| Kontrola | Daljinska |
| Boja | Bela |
| Materijal | ABS + Metal |
| Dimenzije | v: 370mm, Ø 1420mm |
| Stepen zaštite | IP20 |