Description
- Napon: 18 V G-series
- Akumulator: 2 x 1,5 Ah
- Obrtni moment: 42 / 24 Nm
- Broj obrtaja: 0 – 400 / 1.400 min-1
- Plastični kofer
Prednosti
- Brzostezna glava omogućava lako postavljanje i uklanjanje umetka
- Metalni snop zupčanika
- Ergonomski dizajnirana drška, sa gumiranim rukohvatom
- Veliki prekidač koji ne izaziva umor u prstima
- Prekidač za promenu smera
Tehnički podaci
| Napon akumulatora | 18 V G-series |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 Ah |
| Tip akumulatora | Li-ion |
| Broj obrtaja | 0 – 400/1.400 min-1 |
| Maks. bušenje (čelik Ø) | 13 mm |
| Maks. bušenje (drvo Ø) | 36 mm |
| Obrtni moment | 42 / 24 Nm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 221 x 83 x 294 mm |
| Težina | 1,7 kg |
Obim isporuke
| Makita DF488DWE | |
| Punjač DC18WA | |
| 2 x akumulator BL1815G 18V 1,5 Ah | |
| Plastični kofer | |
| Uputstvo za upotrebu | |
| Garancija od 3 godine registrovana na ime kupca |






